Konferencje online: Dermatologiczna i Okulistyczna
Darmowe testowanie dermatoskopów nowej serii DELTA
Oferta kompletnych instrumentów HEINE

Dystrybutorzy - znajdź sklep medyczny:

Witamy na stronie internetowej firmy PLUS ULTRA. Od 1990 roku zaopatrujemy placówki medyczne w nowoczesne instrumenty diagnostyczne HEINE Optotechnik, a także videodermatoskopy DERMA Medical. Ofertę kierujemy do szpitali, gabinetów i klinik, zarówno prywatnych, jak i publicznych. Urządzenia HEINE wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, trwałością i wysokim komfortem użytkowania. Zostały docenione przez kilkanaście tysięcy polskich lekarzy różnych specjalności. Jako autoryzowany dystrybutor, dostarczamy również części zamienne, a także zajmujemy się serwisowaniem urządzeń Heine.

W naszej ofercie znajdą Państwo przyrządy stanowiące podstawowe wyposażenie niemal każdego gabinetu lekarskiego, jak na przykład stetoskop internistyczny czy ciśnieniomierz gamma, oraz specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do szczegółowej diagnostyki. Dostarczamy profesjonalne oftalmoskopy i rektoskopy, pozwalające przeprowadzić dokładne i wiarygodne badania. Naszych klientów zaopatrujemy m.in. w kompletne zestawy proktologiczne, jak również tubusy proktologiczne jednorazowe wykonane z przyjaznego dla pacjenta plastiku , w tym sigmoidoskopy jednorazowe oraz pozostałe oprzyrządowanie i akcesoria.

Wiemy, jak ważne jest oświetlenie w trakcie przeprowadzanych badań i zabiegów. Firma HEINE Optotechnik produkuje niezwykle przydatne lampy diagnostyczne, znajdujące szerokie zastosowanie przy przeprowadzaniu badań lub drobnych zabiegów. Oferujemy też lampy laryngologiczne oraz diodowe lampy czołowe. Przedstawione urządzenia stanowią mocne pozycje naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem PLUS ULTRA. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół z przyjemnością udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net