strona główna / laryngoskop

Laryngoskop

Różnego typu laryngoskopy w tym m.in. : laryngoskop diodowy, laryngoskop do trudnej intubacji czy też laryngoskop światłowodowy dostępne są w niezwykle rozbudowanej ofercie Plus Ultra. Prowadzimy dystrybucję instrumentów diagnostycznych HEINE OPTOTECHNIK od ponad 25 lat, co spotkało się z entuzjazmem ze strony wybitnych lekarzy specjalistów. Aktualnie, co pragniemy podkreślić produkty sygnowane marką Heine wykorzystywane są przez kilkanaście tysięcy polskich lekarzy medycyny o różnych specjalnościach, dentystów i lekarzy weterynarii.

Nasz zespół pracowników tworzą osoby kompetentne w swoich dziedzinach, które rzetelnie i w wyczerpujący sposób odpowiadają na wszelkie mogące się nasunąć pytania o asortyment w tym np. o laryngoskop, laryngoskop diodowy, laryngoskop do trudnej intubacji czy też laryngoskop światłowodowy. Aby móc znacznie bliżej zapoznać się ze specyfikacjami technicznymi poszczególnych wariantów laryngoskopów, którymi dysponujemy zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu za pośrednictwem, której udostępniliśmy wszelkie, niezbędne materiały.

Bezwzględnie na uwagę zasługuje fakt, że instrumenty diagnostyczne Heine Optotechnik wyróżnia znakomita jakość, trwałość oraz wartość użytkowa. Każdy z rodzajów laryngoskopów został precyzyjnie wykonany z wysokiej klasy materiałów i wyposażony w niezawodną konstrukcję. Będąc generalnym przedstawicielem w Polsce oraz autoryzowanym dystrybutorem zapewniamy naszym odbiorcom także części zapasowe i serwis instrumentów Heine, jeżeli tylko zachodzi taka konieczność. Ufamy, że asortyment obejmujący wspomniany już laryngoskop diodowy, laryngoskop do trudnej intubacji czy też laryngoskop światłowodowy wzbudzi Państwa zainteresowanie. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, sprawną realizację składanych zamówień i profesjonalne doradztwo.

Wybór firmy Plus Ultra w zakresie sprawdzonych instrumentów diagnostycznych to słuszna decyzja, polecamy!

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net