strona główna / oferta / Lupy okularowe / Ramka okularowa HEINE S-Frame

Ramka okularowa HEINE S-Frame


Ramka HEINE S-Frame® - jest wyjątkową ramką do lup okularowych: wszystkie parametry uwzględniają życzenia klienta - dopasowują się idealnie do każdego rodzaju głowy i kształtu twarzy. Super lekkie, wygodne w noszeniu, mogą być stosowane do nowych lup HR-C, HR oraz HRP. Ramka w wersji S-Guard® może być używana z czepcem profesjonalnym lub lekką opaską czołową jako ramka ochronna dla oczu. 

► Najwyższy komfort noszenia dzięki nowoczesnemu i ergonomicznemu wykonaniu. Komfortowe dla użytkownika, mogą być dostosowane do każdego kształtu głowy i twarzy. Bez punktów nadmiernego ucisku.
► Indywidualnie dopasowane dzięki specjalnym zausznikom i noskom, pasują do każdego nosa i każdej budowy twarzy. Nastawialne i dające się modelować we wszystkie strony zauszniki są wykonane ze specjalnego tworzywa KYNETIUM ® z antypoślizgową powierzchnią. Giętkie dające się modelować noski z silikonową powłoką dla maksymalnego komfortu użytkownika. Wspornik nosa wykonany jest z przyjaznego dla skóry silikonu pasującego do każdego typu nosa i twarzy, co również zapobiega ześlizgiwaniu się ramek okularowych z nosa.
► Niewielka waga, tylko 24 gramy! Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów.
► Nowoczesne technologie i materiały. Ramka wykonana z włókna węglowego, zauszniki ze stopu magnezu z aluminium (KYNETIUM™ ) zapewniają niewielką wagę, podczas gdy silikon zapewnia wysoką elastyczność, a tytan zwiększa wytrzymałość.
► Wymienne poliwęglanowe szkła ochronne. Bocznie zagięte szkła oferują optymal¬ną ochronę oczu przed odpryskami, także w połączeniu z czepcem profesjonalnym lub opaską czołową. Wymienne szkła są dostępne w dwóch rozmiarach. Odporne na zarysowania zapewniają doskonałą ostrość widzenia.
► Wkładka optyczna szkieł korekcyjnych. Specjalny klips do zamontowania szkieł korekcyjnych umożliwia pracę osobom z wadą wzroku. Prosty montaż klipsa na środku ramki.
► Odchylana optyka. Część optyczna daje się z łatwością odchylić w górę lub dół od osi widzenia. Łącznik mocujący optykę jest kompatybilny ze wszystkimi typami lup HEINE: nowymi HR-C, HR i HRP
► Akcesoria dodatkowe: wymienne szkła, sznureczek przytrzymujący, wymienne pióra zauszników, wymienne noski, płyn do czyszczenia szkieł, ramka do szkieł korekcyjnych dla osób z wadą wzroku. 
 

 

Ramka okularowa S-Frame do lup HR, HRP i HR-C, w zestawie sznurek przytrzymujący i płyn czyszczący C-00.32.301

 


Wybrane produkty z tej samej kategorii

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net