aktualności

75-lecie firmy HEINE Optotechnik

HEINE -QUALITY MADE IN GERMANY

Od 75 lat firma HEINE jest pasjonatem jakości.

Nie ma dla taryfy ulgowej.

Jeśli można coś ulepszyć, to właśnie jest to robione. Każdy z 300 instrumentów jest udoskonalany na nowo. I jeszcze raz. W ten sposób powstaje najwyższa jakość. 

Napisy w języku polskim. W przypadku braku załadowania automatycznie napisów w języku polskim, należy wybrać wersję napisów w ustawieniach wyświetlania.

Wartości instrumentów HEINE nie mierzy się w euro, dolarach czy złotówkach.
Mierzy się ją w latach.

Powszechnie znane jest powiedzenie: „Kto kupuje tanio, ten kupuje dwa razy”. Instrumenty HEINE są tak trwałe, a ich żywotność jest tak długa, że naturalnie mają dużą wartość.

Ciężko pracują przez lata.
I ani jednego dnia chorobowego.

Trwałość instrumentów HEINE jest legendarna. I nie powinno dziwić, że każdy pojedynczy instrument jest wynikiem dziesięcioleci rozwoju produktu, ciągłych ulepszeń i pełnej kontroli jakości we własnych zakładach produkcyjnych. To jest coś, na co można liczyć.

Z okazji 75-lecia firmy HEINE oferujemy zestawy w specjalnej cenie:

  • Pakiet „Pomiar ciśnienia” zawierający ciśnieniomierz GAMMA G5 ze stetoskopem podmankietowym GAMMA 3.1
  • Pakiet ” Diagnostyka” zawierający ciśnieniomierz GAMMA G5 ze stetoskopem internistycznym GAMMA 3.2 oraz latarkę mini-C LED.
  • Pakiet „Diagnostyka Plus” zawierający ciśnieniomierz GAMMA G5 ze stetoskopem internistycznym GAMMA 3.2, latarkę mini-C LED oraz otoskop światłowodowy mini 3000.