Ciśnieniomierze HEINE

Aparaty do mierzenia ciśnienia dla lekarzy

Niemal w każdym gabinecie lekarskim znajdą Państwo stetoskop internistyczny i ciśnieniomierz. Ciśnieniomierze lekarskie, używane w gabinetach lekarskich i w szpitalach, różnią się od domowych aparatów rtęciowych do mierzenia ciśnienia. Są to profesjonalne ciśnieniomierze naramienne, pozwalające na precyzyjne mierzenie ciśnienia krwi do badań. Sklep Plus Ultra udostępnia wyłącznie sprzęt specjalistyczny.

Ciśnieniomierze Heine zegarowe i cyfrowe

W zależności od modelu, mamy do czynienia z ciśnieniomierzami lekarskimi tradycyjnymi: zegarowymi (dającymi możliwość jednoczesnego osłuchiwania stetoskopem), jak i z ciśnieniomierzami cyfrowymi. W drugim przypadku mamy do czynienia z elektroniczną obróbką danych wskazywanych przez aparat do mierzenia ciśnienia. Ciśnieniomierze medyczne automatyczne zapamiętują dane z poprzednich pomiarów i dają możliwość powrotu do trybu manualnego.

Stawiamy na ciśnieniomierze renomowanych producentów

Warto postawić na produkty wysokiej jakości, wyłącznie renomowanych producentów. Oferowane przez nas ciśnieniomierze HEINE uzyskały potwierdzenie zgodności z protokołem European Society of Hypertension, gwarantując tym samym dokładność pomiarów ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi. Jedną z wielu cech ciśnieniomierzy Gamma jest ich wyjątkowa jakość wykonania – nie zawierają lateksu oraz są odporne na wstrząsy. Seria Gamma wyposażona jest w innowacyjny system „pojedynczego węża” zapewniający wiarygodność pomiaru.

Strona główna / Oferta / Ciśnieniomierze

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4