Laryngoskopy światłowodowe z oświetleniem diodowym LED lub żarówkowym XHL

Laryngoskop to instrument medyczny używany do przeprowadzenia intubacji, czyli umieszczenia rurki w tchawicy pacjenta, aby zapewnić drożność dróg oddechowych. Nasze laryngoskopy „green line” stosuje się z łyżkami laryngoskopowymi różnych typów wielokrotnego lub jednorazowego użytku. Najpopularniejsze, a zarazem dostępne w naszej ofercie, są modele: laryngoskop Macintosh o zakrzywionym kształcie, Miller z łyżką prostą oraz laryngoskopy do trudnej intubacji, w tym z ruchomym końcem, laryngoskop McCoy. PLUS ULTRA dostarcza trwałe i solidne laryngoskopy światłowodowe marki HEINE. Oferta laryngoskopów uzupełniają rękojeści wyposażone w oświetlenie LEDHQ lub XHL (halogenowo-ksenonowe) oraz łyżki jednorazowego użytku XP.

Znaczące oszczędności w zakresie kosztów eksploatacji i mniejsze obciążenie środowiska dzięki połączeniu laryngoskopów wielokrotnego użytku z laryngoskopami jednorazowego użytku.
Ocena cyklu życia jest międzynarodowym, znormalizowanym, opartym na podstawach naukowych podejściem do ilościowego określania wielorakich oddziaływań produktu i/lub procesu na środowisko i zdrowie publiczne w całym okresie jego eksploatacji, począwszy od wydobycia surowców, poprzez produkcję urządzenia, transport, użytkowanie i wielokrotne użycie, a skończywszy na jednorazowym użyciu. Powinno ono wspierać zamówienia publiczne w procesie podejmowania decyzji dotyczących rzeczywistych kosztów i obciążeń dla środowiska związanych z danym produktem.

Liczne badania wykazały, że laryngoskopy wielokrotnego użytku mogą znacząco obniżyć koszty w trakcie ich eksploatacji, w porównaniu z produktami jednorazowego użytku.

10_Year_Guarantee_PL_RS

Najbardziej niezawodne i najlepiej działające laryngoskopy na świecie są bardziej niezawodne niż myślisz!! 

Przemyślana inwestycja: łyżki HEINE Classic + są lepsze od innych systemów. Nasz system Classic + nie generuje prawie żadnych kosztów operacyjnych i w rzeczywistości stanowi mniejszą inwestycję w porównaniu z „tańszymi” podobnymi produktami. Dlatego tysiące najlepszych instytucji na całym świecie używa łyżek laryngoskopowych HEINE Classic +.
Początkowa inwestycja w wydajność i niezawodność laryngoskopów HEINE Classic + opłaci się w ciągu pierwszych kilku lat użytkowania, ale rzeczywista wartość wykracza poza to. Dzisiaj w wielu instytucjach nasze laryngoskopy Classic + nadal działają niezawodnie po 20 latach lub więcej codziennego użytku. Właśnie z tego powodu, od stycznia 2020r. HEINE włączyło program osłony gwarancyjnej dla wyrobów serii Classic+ w okresie 10 lat od daty ich wyprodukowania. Tego nie oferuje żaden inny producent!

Videolaryngoskopy (2)

Łyżki światłowodowe Classic+ (4)

Łyżki światłowodowe FT+® (1)

Łyżki światłowodowe jednorazowe XP (1)

Rękojeści światłowodowe (5)

Zestawy laryngoskopowe (3)