strona główna / oferta / Ciśnieniomierze

Ciśnieniomierze HEINE

Ciśnieniomierze HEINE
Aparaty do mierzenia ciśnienia dla lekarzy
Niemal w każdym gabinecie lekarskim znajdą Państwo stetoskop internistyczny i ciśnieniomierz. Ciśnieniomierze lekarskie, używane w gabinetach lekarskich i w szpitalach, różnią się od domowych aparatów rtęciowych do mierzenia ciśnienia. Są to profesjonalne ciśnieniomierze naramienne, pozwalające na precyzyjne mierzenie ciśnienia krwi do badań.

Ciśnieniomierze zegarowe i cyfrowe
W zależności od modelu, mamy do czynienia z ciśnieniomierzami lekarskimi tradycyjnymi: zegarowymi (dającymi możliwość jednoczesnego osłuchiwania stetoskopem), jak i z ciśnieniomierzami cyfrowymi. W drugim przypadku mamy do czynienia z elektroniczną obróbką danych wskazywanych przez ciśnieniomierz. Ciśnieniomierze automatyczne zapamiętują dane z poprzednich pomiarów i dają możliwość powrotu do trybu manualnego.

Stawiamy na ciśnieniomierze renomowanych producentów
Warto postawić na produkty wysokiej jakości, wyłącznie renomowanych producentów. Oferowane przez nas ciśnieniomierze HEINE uzyskały potwierdzenie zgodności z protokołem European Society of Hypertension, gwarantując tym samym dokładność pomiarów ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi. Jedną z wielu cech ciśnieniomierzy Gamma jest ich wyjątkowa jakość wykonania – nie zawierają lateksu oraz są odporne na wstrząsy. Seria Gamma wyposażona jest w innowacyjny system „pojedynczego węża” zapewniający wiarygodność pomiaru.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net