strona główna / oferta / Oftalmoskopy pośrednie / Oftalmoskop pośredni HEINE OMEGA 500® z kamerą cyfrową DV1

Oftalmoskop pośredni HEINE OMEGA 500® z kamerą cyfrową DV1

dokumenty

NOWOŚĆ: rozdzielczość 5 megapikseli. Do pozyskiwania obrazów i filmów w wysokiej rozdzielczości. Żadnych przeszkadzających zakłóceń w obrazie dzięki podwyższonej światłoczułości kamery.  Idealna kamera, aby dzielić się obrazem widzianym przez badającego z osobami obserwującymi badanie, do wyjaśniania diagnozy pacjentowi i do dokumentacji jego choroby oraz do nagrywania techniki badania w celu szerszej prezentacji. Nadaje się również do badania wcześniaków.
 
Oftalmoskop pośredni Heine Omega 500 z kamerą cyfrową powstał na bazie najlepszego na rynku oftalmoskopu OMEGA 500. Jest to instrument zdolny do uchwycenia obrazów video o wysokiej rozdzielczości lub nieruchomych zdjęć podczas badania.
Idealny do pokazania obrazu widzianego przez osobę badającą szerszemu gronu specjalistów lub w celu poinformowania pacjenta.
► Zintegrowana regulacja ogniskowania. Wysoka głębia ostrości instrumentu łącznie z łatwą do obsługi regulacją ogniskowania zapewniają, także dla asystenta, wyraźny i ostry obraz.
► Przyjęty system zintegrowanej kamery zapewnia precyzyjne osiowanie z optyką oftalmoskopu pośredniego. Konstrukcja jest mocna i zabezpieczona przed kurzem. Nie ma potrzeby nastawiania lusterek potrzebnych do cyfrowego obrazowania.
► Bezprzewodowy system zasilania z baterią akumulatorową mPack UNPLUGGED.
Oftalmoskop można podłączyć do każdego laptopa lub komputera poprzez złącze USB 2.0. Instrument dostarczany z oprogramowaniem do nagrywania video i uchwycenia konkretnych obrazów. Dedykowane oprogramowanie do pobrania ze strony producenta.
 

Akcesoria / Zestawy

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net