Żarówki HEINE – … od XHL do LED

Każda żarówka HEINE jest zaprojektowana z przeznaczeniem do konkretnego instrumentu. Poszczególne typy żarówek różnią się następującymi parametrami:
Temperatura koloru:
Bazując na innowacyjnej technologii ksenonowo-halogenowej HEINE XHL® Xenon Halogen Technology, tworzymy żarówki o temperaturze koloru idealnie dopasowanej do przeznaczenia diagnostycznego instrumentu. Zapewniamy tym samym odpowiednie zbalansowanie jasności oświetlenia, tak by zachować prawdziwy kolor tkanki, jednocześnie maksymalizując precyzję diagnozy.
Żywotność żarówki:
Czas pracy żarówek HEINE jest o 50% dłuższy w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami. Są żywotne i wydajne.
Bezpieczeństwo:
Zaawansowana technologia i ścisłe procedury wytwarzania gwarantują bezpieczeństwo pracy i eliminują ryzyko implozji żarówki.
Optyczna jakość podczas użytkowania:
Jakość użytkowania każdego instrumentu HEINE zależy od żarówki, która go zasila. Soczewki, które są wbudowane w szklaną bańkę żarówki, precyzyjne umiejscowienie świecącego włókna i jednolity strumień świetlny są głównymi czynnikami, które zapewniają zadowalającą jakość każdego instrumentu HEINE.
 
Jednak dni żarówek XHL są policzone. Technologia LED HQ od HEINE jest już na tyle dopracowana w szerokim zakresie jej stosowania, aby wprowadzać ją do coraz szerszej gamy instrumentów HEINE. Moduły LED zastępują już technologię XHL w otoskopach i oftalmoskopach, a także innych instrumentach (przegląd poniżej). Wprowadzamy moduły LED HQ stopniowo, dla odpowiednich instrumentów – oczywiście w jakości HEINE, upewniając się wcześniej, że nie odbędzie się to ze szkodą dla wartości diagnostycznej.
 
Możemy zagwarantować jakość instrumentu i bezpieczeństwo pracy jedynie wtedy, gdy do instrumentu stosuje się odpowiednią żarówkę HEINE. Jeśli użytkowana jest inna żarówka, to gwarancja producenta traci ważność.
 
Jeśli życzysz sobie odpowiedniego działania Twojego instrumentu HEINE, to stosuj wyłącznie oryginalne żarówki i części zapasowe.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21