aktualności

10 lat gwarancji na łyżki laryngoskopowe HEINE

Produkty HEINE są znane z jakości i trwałości.
Szczególnie w odniesieniu do łyżek laryngoskopowych znanych jest wiele przypadków, w których łyżki HEINE Classic+ F.O. zapewniają niezawodne działanie przez ponad 20 lat.

Bazując na tej legendarnej trwałości produktów HEINE zdecydowało się zaoferować 10-letnią gwarancję na wszystkie łyżki serii HEINE Classic+ F.O..

A 10-letnia gwarancja od HEINE, to prawdziwa gwarancja! Bez wyjątków – bez zapisków drobnym drukiem!

Gwarancja dotyczy kompletnej łyżki i wszystkich zawartych w niej części.

To czyni łyżki HEINE jeszcze bardziej wyjątkowymi! Żaden konkurent nie oferuje podobnej gwarancji!

Sama gwarancja to nie wszystko, bo HEINE obiecuje ją z minimalnym parametrem; przez 10 lat gwarantuje poziom oświetlenia powyżej 1000 luksów – nawet przy częstej sterylizacji (134 °C/ 4 min. przy 4000 standardowych cyklach autoklawowania).

Ta zmiana okresu gwarancji obowiązuje nawet wstecznie dla wszystkich łyżek HEINE Classic+ F.O. wyprodukowanych od 1 stycznia 2020 roku.

Okres gwarancji to nie wszystkie zmiany. Wraz z wydłużeniem jej obowiązywania, aby zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów, poprawiono wygląd łyżek HEINE Classic+ F.O., które od teraz posiadają następujące cechy:

  • Nowe, dobrze widoczne oznaczenia na łyżkach HEINE Classic+ F.O: powiększony numer rozmiaru łyżki jest natychmiast widoczny i łatwy do odczytania, nawet przez sterylne opakowanie. Dzięki temu specjaliści medyczni mogą być pewni, że sięgają po właściwą łyżkę.
  • Aby zapewnić zgodność z najnowszymi przepisami, uaktualniono informacje dotyczące tychże przepisów.
  • Poprawiono oznaczenie producenta. Zapewniono widoczność najwyższej jakości HEINE. Abyś zawsze mógł liczyć na najlepsze laryngoskopy. Zawsze.

Z technicznego punktu widzenia, łyżki nie zmieniły się, co oznacza, że numery artykułów, nazwy produktów i dokumenty dopuszczające nie zostały zmienione i są nadal ważne.

Jesteśmy przekonani, że jakość HEINE robi różnicę. Poza długoterminowymi oszczędnościami finansowymi wynikającymi z trwałości, gwarancja ta jest tylko jednym z wielu argumentów przemawiających za stosowaniem łyżek HEINE Classic+ F.O.

Wszystkie pozostałe zostały zebrane w Księdze Prawdy.

Zobacz nową broszurę laryngoskopów HEINE oraz Księgę Prawdy.