aktualności

Zestawy laryngoskopowe Classic+

HEINE Optotechnik oferuje laryngoskopy serii classic+, które zostały zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejszą technologię światłowodową dla jeszcze większej wydajności. Ta innowacyjna technologia produkcji zapewnia jeszcze lepsze oświetlenie i dłuższą żywotność.

Zestawy w oparciu o łyżki światłowodowe classic+ są zgodne z najnowszą aktualizacją World Health Organization (WHO) wydaną odnośnie zaleceń do używania sprzętu medycznego w zakresie prostych laryngoskopów do intubacji w środowiskach zagrożonych potencjalnym skażeniem przez Coronavirus (COVID-19). (https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019)

Najważniejsze cechy:

  • Nowa jednoczęściowa konstrukcja z chromowanej, nierdzewnej stali wysokiej jakości.
  • Światłowód HEINE HiLite (F.O.) zoptymalizowany pod kątem zastosowania, wykonany z 6500 pojedynczych włókien, co zapewnia najlepsze możliwe oświetlenie gardła nawet po 4000 cykli sterylizacji.
  • Brak połączeń śrubowych, żadnych zewnętrznych wiązek włókien światłowodu ani otworów, które mogłyby być potencjalnym źródłem kontaminacji krzyżowej. Gładki kształt bez krawędzi i narożników jest łatwy do czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji.
  • Wykonane zgodnie z normą ISO 7376 (zielony standard).
  • 5 lat gwarancji. Po 4000 cykli autoklawu w 134 ° C / 4 min, natężenie oświetlenia gwarantowane z mocą co najmniej 1000 luksów.Rekomendowane zestawy laryngoskopowe classic+