strona główna / oferta / Dermatoskopy

Dermatoskopy Heine: cyfrowe, do telefonu, z oświetleniem LED

Dermatoskopy są urządzeniami łączącymi w sobie cechy lupy i latarki, niezbędnymi do skutecznej diagnostyki dermatologicznej. Umożliwiają wczesne rozpoznanie chorób skóry, w tym bardzo groźnego czerniaka. Nowoczesne dermatoskopy (dermoskopy) wyposażone są w źródła światła LEDHQ, gwarantujące realne odzwierciedlenie kolorów. Niektóre instrumenty pozwalają na ich połączenie z popularnymi cyfrowymi lustrzankami lub najnowocześniejszymi smartfonami, co umożliwia cyfrową dokumentację zmian na skórze pacjenta. Firma HEINE stawia na nowoczesne technologie i rozwiązania praktyczne, gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Biorąc pod uwagę obecnie panujące trendy oraz możliwości współczesnych telefonów komórkowych, HEINE wprowadziło do oferty dermatoskop iC1, współpracujący z urządzeniami Apple® iPhone® 5 / 5s / 6 / 6s / SE / 7 oraz iPod® Touch 6. generacji. iC1 w niczym nie ustępuje klasycznemu dermatoskopowi, a nawet go przewyższa – możliwe jest wykonanie zdjęcia dermatoskopowego oraz jego archiwizacja w przeznaczonej do tego celu darmowej aplikacji. Po 30. latach od wynalezienia pierwszego na świecie dermatoskopu przez HEINE Optotechnik, firma odkryła go po raz kolejny - wprowadziła do sprzedaży model DELTAone, który łączy w sobie mobilność i najwyższą jakość obrazowania oraz model DELTA30, który wyróżnia się najlepszym obrazowaniem jakie kiedykolwiek stworzono.
Klinikom dermatologicznym i większym poradniom polecamy również profesjonalne videodermatoskopy firmy DERMA Medicalsystems.

Zastosowanie dermatoskopu

Terminu „dermatoskopia” po raz pierwszy użył niemiecki dermatolog Johann Saphier w 1920 roku, aby opisać proces nanoszenia oleju immersyjnego na zmiany skórne w celu ich oceny przy użyciu mikroskopu. Pierwszy podręczny dermatoskop, przypominający wyglądem obecne urządzenia, pojawił się w roku 1958. W kolejnych latach, wraz z rozwojem technologii i wiedzy na temat zmian skórnych, rozwijano zarówno techniki prowadzenia badań, jak i same dermatoskopy. Dostępne dziś dermatoskopy są wysoce zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, dzięki którym można szybko i precyzyjnie określić charakter zmian skórnych, a ponadto wykonać cyfrowe zdjęcia w celach archiwizacji. Wszystkie dostępne w naszej ofercie dermatoskopy wyposażone zostały w precyzyjną optykę oraz wysokiej jakości źródło światła. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem PLUS ULTRA, a w przypadku pytań prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

 

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net