strona główna / oferta / Laryngoskopy

Laryngoskopy światłowodowe i diodowe

Laryngoskop to instrument medyczny używany do przeprowadzenia intubacji, czyli umieszczenia rurki w tchawicy pacjenta, aby zapewnić drożność dróg oddechowych. Nasze laryngoskopy „green line” stosuje się z łyżkami laryngoskopowymi różnych typów wielokrotnego lub jednorazowego użytku. Najpopularniejsze, a zarazem dostępne w naszej ofercie, są modele: laryngoskop Macintosh o zakrzywionym kształcie, Miller z łyżką prostą oraz laryngoskopy do trudnej intubacji, w tym z ruchomym końcem, laryngoskop McCoy. PLUS ULTRA dostarcza trwałe i solidne laryngoskopy światłowodowe marki HEINE. Oferta laryngoskopów uzupełniają rękojeści wyposażone w oświetlenie LEDHQ lub XHL (halogenowo-ksenonowe) oraz łyżki jednorazowego użytku XP.

Kalkulator oszczędności przy systemach wielokrotnego użytku.

Zmniejsz swoje koszty: oblicz swoje roczne oszczędności kosztów operacyjnych na podstawie oficjalnych kwot opublikowanych przez Uniwersystet Yale. Po prostu wprowadź liczbę intubacji i zobacz, co możesz zaoszczędzić na swoim szpitalu, jeśli będzie się używać laryngoskopów wielokrotnego użytku!

Najbardziej niezawodne i najlepiej działające laryngoskopy na świecie są bardziej niezawodne niż myślisz!!

Przemyślana inwestycja: łyżki HEINE Classic + są lepsze od innych systemów. Nasz system Classic + nie generuje prawie żadnych kosztów operacyjnych i w rzeczywistości stanowi mniejszą inwestycję w porównaniu z „tańszymi” podobnymi produktami. Dlatego tysiące najlepszych instytucji na całym świecie używa łyżek laryngoskopowych HEINE Classic +.
Początkowa inwestycja w wydajność i niezawodność laryngoskopów HEINE Classic + opłaci się w ciągu pierwszych kilku lat użytkowania, ale rzeczywista wartość wykracza poza to. Dzisiaj w wielu instytucjach nasze laryngoskopy Classic + nadal działają niezawodnie po 20 latach lub więcej codziennego użytku.

Strona: 1  2    >
Strona: 1  2    >
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net