poradnik

System Heine Cube – archiwizacja i prowadzenie pacjenta

POłĄCZ Dermatoskop ZE SMARTFONEM, A NAWET komputerEM.

Sprawdź Rozwiązanie do archiwizacji i przetwarzania danych z dermatoskopu HEINE.

Prosty, elastyczny i za uczciwą cenę. Bez abonamentów, zliczania pacjentów i innych ograniczeń użytkowych.
Raz kupujesz i korzystasz bez obaw.
System pozwala archiwizować obrazy pozyskane podczas przesiewowego badania skóry. Dermatoskop podłączany jest do smartfonu, a nawet do komputera dzięki czemu możliwe jest zbieranie dokumentacji i ochrona danych. HEINE Cube jest brakującym ogniwem nowoczesnych badań i sprawia, że dermatoskopia trwa krócej.

 

Oprogramowanie na komputer stacjonarny

Podłącz dermatoskop do systemu HEINE Cube bezpośrednio w przeglądarce na wszystkich systemach operacyjnych. Automatyczna synchronizacja z bazą danych HEINE Cube.

Aplikacja na telefon komórkowy

Rób zdjęcia dermatoskopowe i zarządzaj pacjentem w swoim smartfonie iPhone. Możliwa pełna synchronizacja z bazą danych HEINE Cube.

System do archiwizacji HEINE Cube

Prosty, elastyczny i za uczciwą cenę.

► Rozwiązanie typu Plug & Play. Brak konieczności instalacji oprogramowania na posiadanym sprzęcie IT.

► Indywidualna i elastyczna ilustracja procesów pracy.

► Porównywanie zdjęć dla diagnostyki różnicowej i monitorowania postępu.

► Integracja z systemami zarządzania pacjentami poprzez standardowy interfejs GDT.

Prosta konfiguracja. To tak proste, jak podłączenie nowego telefonu komórkowego lub nowego komputera do sieci bezprzewodowej. Aby połączyć się ze zintegrowanym bezprzewodowym hotspotem HEINE Cube z przeglądarki komputera PC, laptopa lub tabletu po prostu rozpakuj HEINE Cube, włącz go i użyj dostarczonego kodu dostępu.

Szybkie przechwytywanie obrazu. Dzięki iPhone’owi w połączeniu z DELTAone, DELTA30, lub HEINE iC1 oraz ew. HEINE NC2 możesz teraz szybko i bezprzewodowo rejestrować wysokiej jakości zdjęcia kliniczne lub dermatologiczne, przypisywać je do mapy ciała, robić notatki i automatycznie aktualizować akta pacjenta.

Łatwy w użyciu. Od teraz możesz wygodnie pracować na danych zgromadzonych w bazie z wybranego urządzenia, takiego jak tablet, laptop lub komputer stacjonarny za pośrednictwem interfejsu przeglądarki internetowej. Łatwo porównuj obrazy przy 40-krotnym prawdziwym powiększeniu, dodawaj notatki i dodatkowe informacje lub drukuj dane pacjenta w formacie PDF. Jeżeli zainteresowaliśmy Ciebie i chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Nazwa produktu Nr katalogowy
Komputer HEINE Cube, oprogramowanie HEINE Cube, 3 godziny zdalnej pomocy w pierwszym tygodniu po pierwszej instalacji, aktualizacje oprogramowania przez okres 2 lat, 2 lata gwarancji na komputer HEINE Cube. O-160.00.002