strona główna / artykuły / System Heine Cube - archiwizacja i prowadzenie pacjenta

System Heine Cube - archiwizacja i prowadzenie pacjenta


POłĄCZ Dermatoskop ZE SMARTFONEM, A NAWET komputerEM.

Sprawdź Rozwiązanie do archiwizacji i przetwarzania danych z dermatoskopu HEINE.

Prosty, elastyczny i za uczciwą cenę. Bez abonamentów, zliczania pacjentów i innych ograniczeń użytkowych.
Raz kupujesz i korzystasz bez obaw.
System pozwala archiwizować obrazy pozyskane podczas przesiewowego badania skóry. Dermatoskop podłączany jest do smartfonu, a nawet do komputera dzięki czemu możliwe jest zbieranie dokumentacji i ochrona danych. HEINE Cube jest brakującym ogniwem nowoczesnych badań i sprawia, że dermatoskopia trwa krócej.

Oprogramowanie na komputer stacjonarny

 

Podłącz dermatoskop do systemu HEINE Cube bezpośrednio w przeglądarce na wszystkich systemach operacyjnych. Automatyczna synchronizacja z bazą danych HEINE Cube.

Aplikacja na telefon komórkowy

 

Rób zdjęcia dermatoskopowe i zarządzaj pacjentem w swoim smartfonie iPhone. Możliwa pełna synchronizacja z bazą danych HEINE Cube.

Jedno rozwiązanie dla całej praktyki - Plug & Play

HEINE Cube to system zarządzania do przechowywania informacji diagnostycznych praktyki lub małej kliniki. Nieograniczona liczba użytkowników może jednocześnie uzyskać dostęp i pracować w systemie. Pielęgniarka może wprowadzić nazwisko następnego pacjenta na liście zadań, podczas gdy lekarz porównuje zdjęcia lub robi zdjęcie z podłączonym urządzeniem, takim jak np. HEINE iC1.

Bezpieczny interfejs GDT systemu zarządzania praktyką (PMS)

Zintegrowany interfejs GDT umożliwia podłączenie systemu do istniejącego systemu zarządzania praktyką (PMS). Ten standardowy interfejs umożliwia dostęp do istniejących list pacjentów bez konieczności ponownego wprowadzania danych pacjenta.

Przestrzeń do przechowywania i bezpieczeństwo danych

Ochronę danych zapewnia zintegrowany sprzętowy system RAID z pamięcią 1 TB. Dane można łatwo skopiować za pomocą bezpłatnego i zintegrowanego menedżera kopii zapasowych (backup). Dane zostaną zapisane w formie kopii zapasowej na zewnętrznym nośniku danych USB, który może zostać podłączony do systemu HEINE Cube w dowolnym czasie.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net