strona główna / oferta / Laryngoskopy / Zestawy laryngoskopowe / Zestawy laryngoskopowe Classic+ LED

Zestawy laryngoskopowe Classic+ LED

dokumenty

Poniższe zestawy laryngoskopowe zostały zaprojektowane w oparciu o najnowocześniejszą technologię światłowodową dla jeszcze większej wydajności. Ta innowacyjna technologia produkcji zapewnia jeszcze lepsze oświetlenie i dłuższą żywotność.

Zestawy te są zgodne z najnowszą aktualizacją World Health Organization (WHO) wydaną odnośnie zaleceń do używania sprzętu medycznego w zakresie prostych laryngoskopów do intubacji w środowiskach zagrożonych potencjalnym skażeniem przez Coronavirus (COVID-19). (https://www.who.int/emergencies/diseases/novel-coronavirus-2019)

► Nowa jednoczęściowa konstrukcja z chromowanej, nierdzewnej stali wysokiej jakości sprawia, że zastosowane w zestawach łyżki Classic + F.O. są jeszcze bardziej odporne na utlenianie i / lub uszkodzenia korozyjne, które mogą wystąpić w procesie regeneracji z powodu intensywnego użytkowania.

► Moduł zastosowanego w łyżkach światłowodu HEINE HiLite (F.O.), został zoptymalizowany pod kątem zastosowania i wykonany z maksymalnie 6500 pojedynczych włókien o szczególnych właściwościach kierunkowych, co zapewnia najlepsze możliwe oświetlenie gardła nawet po 4000 cykli sterylizacji. Zapewnia to prostą i bezpieczną intubację.

► Łyżki laryngoskopowe HEINE Classic + użyte w poniższych zestawach nie mają połączeń śrubowych, żadnych zewnętrznych wiązek włókien światłowodu ani otworów, które mogłyby być potencjalnym źródłem kontaminacji krzyżowej. Gładki kształt bez krawędzi i narożników jest łatwy do czyszczenia, dezynfekcji i sterylizacji.

► Użyte w zestawie elementy zostały wykonane zgodnie z normą ISO 7376 (zielony standard).

► 5 lat gwarancji. Po 4000 cykli autoklawu w 134 ° C / 4 min, natężenie oświetlenia gwarantowane z mocą co najmniej 1000 luksów.

 

Numery katalogowe do zamówień:

Zestaw laryngoskopowy Classic+ LED (źródło światła dioda LED) Nr kat.
zawierający rękojeść bateryjną EasyClean F.O. LED, łyżkę laryngoskopową Paed1, Mac2, Mac3, Mac4, w etui na zamek F-120.18.820
zawierający rękojeść bateryjną Standard F.O. LED, łyżkę laryngoskopową Paed1, Mac2, Mac3, Mac4, w etui na zamek F-120.18.860

W powyższych zestawach istnieje możliwośc zamiany łyżki Paed1 na Miller1 (prosimy o określenie takiej woli przy składaniu zamówienia).


Wybrane produkty z tej samej kategorii

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i ochrony danych osobowych

PLUS ULTRA Dostawca Sprzętu Medycznego
ul. Na Szańcach 22, 61-663 Poznań,
Regon 004843066, NIP 778-014-57-16,

tel/fax 061 8203898, 061 8267666, e-mail info@plusultra.pl


Laryngoskop. Wykonanie Studio Wena.Net - www.wena.net